Kuchnie niemieckie - Wrocław | Artecubo.pl
Kuchnie niemieckie – Wrocław

Kuchnie niemieckie – Wrocław

Co mają ze sobą wspólnego niemiecka branża motoryzacyjna i wnętrzarska? Okazuje się, że bardzo wiele. Kuchnie niemieckie, podobnie jak samochody, wyróżnia solidna jakość wykonania, zastosowanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań, a przede wszystkim ponadczasowy design, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Teraz mogą Państwo cieszyć się najwyższym standardem mebli kuchennych we własnym wnętrzu. Zajmujemy się aranżacją kuchni na wszystkich etapach jej realizacji. Przygotujemy projekt aranżacji wnętrza zgodny z Państwa oczekiwaniami, polecimy sprawdzonych wykonawców oraz zajmiemy się całkowitym wyposażeniem gotowej kuchni. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo cenny czas i unikną niepotrzebnego stresu.

Kuchnie niemieckie we Wrocławiu

Bardzo często mówi się, że kuchnia jest sercem każdego domu. My również wyznajemy tę zasadę, dlatego wybieramy najwyższą jakość i ponadczasowy styl. Wiemy, że oczekiwania najbardziej wymagających klientów spełnią meble zaprojektowane przez pasjonatów i wykonane przez ekspertów. Takie właśnie są kuchnie niemieckie. Wrocław może więc rozsmakować się w subtelnej elegancji, docenionej na całym świecie. W realizacji naszych projektów wykorzystujemy asortyment najlepszych firm z Niemiec.

  • Haecker – kuchnie niemieckie Haecker powstają od 1898 roku. Produkty wyróżnia ponadprzeciętna jakość oraz niebanalne wzornictwo. Przez klientów doceniane zwłaszcza za swoją funkcjonalność i ergonomiczność. Producent udowadnia tym samym, że nawet niewielka kuchnia może stać się prawdziwym dziełem sztuki, które zachwyca prostą linią i nowoczesną formą. Marka Heacker nieustannie podąża za trendami, a od pewnego czasu sama je wyznacza, czego dowodem są prestiżowe nagrody i wyróżnienia, przyznane firmie za nowatorstwo architektoniczne i niezawodność oferowanych rozwiązań. Kuchnie niemieckie Heacker to jednocześnie olbrzymia różnorodność kolorów i materiałów W ofercie producenta znajdziemy zarówno klasyczne modele mebli, doskonałe do eleganckich, oszczędnych wnętrz, jak i nowatorskie, śmiałe projekty przeznaczone do designerskich pomieszczeń. Bez względu na formę, wszystkie produkty łączy niespotykana na innych rynkach solidność i niezawodność. Materiały wykorzystane do produkcji kuchni niemieckich Heacker pochodzą z ekologicznych upraw i posiadają niezbędne certyfikaty.
  • Beckermann – to kolejna firma, znajdująca się w czołówce producentów kuchni niemieckich. Backerman proponuje klientom nowoczesne wzornictwo, nie zapominając o najwyższych standardach wykonania. Dzięki temu meble stanowią podstawę ekskluzywnych wnętrz, przeznaczonych dla miłośników wyrafinowanej elegancji. Kuchnie niemieckie Backerman to niemal 120 lat doświadczeń. Firma powstała w 1896 roku i od początku udowadnia, że najwyższa jakość jest gwarancją sukcesu. Obecnie jej projekty są znane na całym świecie, a troska o tradycję i hołdowanie dawnym wartościom, powoduje, że Backerman może śmiało konkurować z najlepszymi producentami mebli kuchennych na rynku. W szerokim asortymencie firmy nie brakuje oryginalnych rozwiązań kolorystycznych i projektowych. Dzięki temu kuchnie niemieckie można zaaranżować w rozmaitych stylach, kierując się szeroką gamą designerskich trendów.

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najwyższa jakość wykonania oraz niezliczona ilość rozwiązań, nie ułatwia wyboru najlepszych mebli kuchennych. Z tego powodu oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie urządzania wnętrz. Wierzymy, że nasza pasja i zaangażowanie zaowocują kuchnią Państwa marzeń.

Kontakt

artecubo@artecubo.pl
róg ulic Kościuszki i Stawowej
(71) 780 02 92

Iwona Toka | 602 471 161

ARTECUBO Iwona Toka , 50-018 Wrocław , ul.Stawowa 1/1 , NIP 897 130 19 26

Kontakt

Facebook