Aranżacja wnętrz - Wrocław | Artecubo.pl
Aranżacja wnętrz – Wrocław

Aranżacja wnętrz – Wrocław

Chociaż na rynku dostępne są obecnie setki rodzajów mebli, farb i dekoracji, znalezienie pomysłu na ciekawą i oryginalną aranżację wnętrz, stanowi prawdziwe wyzwanie. Urządzenie salonu, kuchni lub sypialni na wzór zdjęć z katalogu, powoduje, że wnętrze staje się sztampowe i bezduszne. Dużo lepszym rozwiązaniem jest więc skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Dzięki nam mogą Państwo stworzyć wymarzone wnętrze, zgodne ze swoimi upodobaniami i trybem życia. Projektowanie jest naszą pasją, której oddajemy się całkowicie. Nieustannie podążamy za trendami, ciągle poszerzając swoją wiedzę i umiejętności, co sprawia, że tworzone przez nas aranżacje wnętrz są wyjątkowe i niepowtarzalne. Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania i urządzania wszelkiego rodzaju pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Będziemy Państwu towarzyszyć na każdym etapie realizacji przygotowanego projektu, od momentu rozpoczęcia budowy lub prac remontowych do czasu wieszania lamp i firan. Polecimy zaufanych fachowców oraz zorganizujemy bezpieczny transport mebli. Zdajemy sobie sprawę, że aranżacja wnętrz jest nierzadko źródłem stresów i wielu obaw. Nasi klienci zastanawiają się, jak w maksymalnym stopniu wykorzystać niewielką przestrzeń, co zrobić, aby ciemny pokój stał się bardziej przytulny bądź dlaczego nie warto czasem kierować się modą i postawić na ponadczasową klasykę. Znając te i szereg podobnych dylematów, przygotujemy projekt, który spełni Państwa oczekiwania, a następnie zajmiemy się jego całkowitą realizacją.

Aranżacja wnętrz we Wrocławiu

Każdy dom ma swoją historię i bije w nim inny rytm. Wiedząc o tym, staramy się, aby każdy z naszych projektów był indywidualnie dopasowany do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się aranżacją wnętrz różnego rodzaju – począwszy od kuchni, jadalni, poprzez pokoje dziecięce, na łazienkach i salonach skończywszy. Nie ma dla nas znaczenia metraż pomieszczeń ani nietypowy rozkład pokoi. Urządzamy apartamenty, niewielkie mieszkania i okazałe domy. Doskonale poruszamy się w różnorodnych stylach, kolorach i materiałach. Stawiamy na najlepszych producentów mebli oraz najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów, co jest gwarancją powodzenia naszych aranżacji wnętrz. Wrocław, w którym każdego roku powstają nowoczesne osiedla, a swoje siedziby otwierają międzynarodowe korporacje, stał się miejscem, w którym ponure biurowce i szare bloki odchodzą do lamusa. Urządzone przez nas wnętrza charakteryzuje świeżość, oryginalność i unikatowy design.

Biuro – Twój drugi dom

Biorąc pod uwagę, że większość z nas pracuje około ośmiu godzin dziennie, zdarza się, że w biurze bywamy znacznie częściej niż w domu. Z tego powodu aranżacja wnętrz przeznaczonych do pracy powinna być dokładnie przemyślana. Odpowiednio dobrana kolorystyka, ergonomiczny układ mebli oraz nieszablonowe wzory na ścianach pozwalają stworzyć środowisko pobudzające kreatywność i swobodę myślenia. Urządzimy dla Państwa wnętrze, w którym pracownicy będą mogli realizować najlepsze pomysły, a zaproszeni goście nie będą chcieli z niego wychodzić. Stworzymy przestrzeń z miejscem do odpoczynku, zjedzenia posiłku oraz indywidualnych spotkań z kontrahentami. Wszystko po to, aby biuro mogło stać się dla Państwa prawdziwym drugim domem.

Kontakt

artecubo@artecubo.pl
róg ulic Kościuszki i Stawowej
(71) 780 02 92

Iwona Toka | 602 471 161

ARTECUBO Iwona Toka , 50-018 Wrocław , ul.Stawowa 1/1 , NIP 897 130 19 26

Kontakt

Facebook