Kuchnie na wymiar - Wrocław | Artecubo.pl
Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

Kuchnia jest miejscem, w którym najważniejszą rolę odgrywa funkcjonalność. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nawet niewielkie wnętrze. Kuchnie na wymiar są doskonałą alternatywą dla taśmowych produkcji. Każdy element zabudowy zostaje starannie przemyślany, aby gotowe pomieszczenie zapewniało jego użytkownikom maksymalny komfort. Chcemy, aby nasze projekty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego korzystamy jedynie z materiałów najwyższej jakości. Przygotowane przez nas kuchnie na wymiar wyróżnia precyzja oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Wykorzystujemy meble najlepszych niemieckich, włoskich i polskich producentów. Z łatwością mieszamy style, kolory i faktury. Dopilnujemy, aby każdy element Państwa kuchni został zamontowany przez rzetelnych i sprawdzonych wykonawców. Dobierzemy oświetlenie i dodatki, które wraz z meblami stworzą spójne i niepowtarzalne wnętrze.

Kuchnie na wymiar we Wrocławiu

Nasza firma tworzona jest z pasją i zaangażowaniem. Każdy projekt to dla nas kolejne wyzwanie, dlatego stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, aby proponowane przez nas rozwiązania były zgodne z najnowszymi trendami sztuki użytkowej. Tą samą zasadą kierujemy się, aranżując kuchnie na wymiar. Wrocław jako główne miejsce naszej działalności jest doskonałym środowiskiem do realizacji kreatywnych, nieszablonowych projektów. Stawiamy na elegancję, ponadczasowość i niezawodność. Z tego powodu oferujemy Państwu kompleksową pomoc na każdym etapie urządzania wnętrza, od momentu rozpoczęcia prac remontowych do czasu zawieszenia lamp i firan. Projektujemy kuchnie na wymiar do domów, mieszkań i biur, dbając o to, aby każde z przygotowanych przez nas pomieszczeń odzwierciedlało indywidualnych charakter osób, które będą w nim przebywać. Omawiamy z Państwem każdy szczegół projektowanej kuchni, dlatego możemy na bieżąco dopasowywać rozwiązania do Państwa potrzeb. Stawiamy na solidność, niezawodność i nowoczesność. Bez względu na to, czy marzą Państwo o energetycznej  kuchni w intensywnych kolorach, czy delikatnym wnętrzu emanującym spokojem i ciepłem, sprawimy, że Państwa marzenia staną się rzeczywistością.

Piękno zamknięte w kuchni

Nasze kuchnie na wymiar są wygodne, komfortowe, ale przede wszystkim piękne. Bez trudu poruszamy się wśród olbrzymiej ilości materiałów, kolorów i tworzyw dostępnych obecnie na rynku. Wyczarujemy dla Państwa przytulną kuchnię w stylu rustykalnym, nawiązującą do wnętrz, w jakich nasze babcie piekły ciasta i suszyły grzyby. Zaprojektujemy nowoczesne pomieszczenie, zachwycające prostotą i klasyczną formą. Odważnie łączymy trendy, nie zapominając, że zawsze na pierwszym miejscu są Państwa oczekiwania i potrzeby. Największą zaletą kuchni na wymiar jest swoboda ich tworzenia. Niepozorna wnęka może stać się przytulnym kącikiem, w którym poranna kawa będzie smakować najlepiej. Mało ustawna kuchnia ma szansę zyskać dodatkową przestrzeń, aby rodzina mogła wspólnie jeść posiłki przy stole. Każde ograniczenie pozwala nam udowodnić, że nie ma złych wnętrz, są tylko źle urządzone.

 

Kontakt

artecubo@artecubo.pl
róg ulic Kościuszki i Stawowej
(71) 780 02 92

Iwona Toka | 602 471 161

ARTECUBO Iwona Toka , 50-018 Wrocław , ul.Stawowa 1/1 , NIP 897 130 19 26

Kontakt

Facebook