Meble designerskie - Wrocław | Artecubo.pl
Meble designerskie

Meble designerskie

Nie bez powodu mówi się, że urządzanie wnętrz jest prawdziwą sztuką. Właściwy dobór kolorów, materiałów i faktur pozwala stworzyć przestrzeń, w której możemy pracować, odpoczywać i spędzać niezapomniane chwile. Nieodłącznym elementem nowoczesnych przestrzeni są designerskie meble. Same w sobie zachwycają niebanalną formą, w połączeniu z  odpowiednią aranżacją, w pełni eksponują swoje piękno. Designerskie meble stanowią niezastąpiony akcent surowych, minimalistycznych wnętrz oraz ciekawe uzupełnienie klasycznie urządzonych przestrzeni.

Meble  Designerskie we Wrocławiu

Aranżacja wnętrz jest naszą pasją, której oddajemy się bez reszty. Doskonale łączymy style i gatunki, ale co najważniejsze – słuchamy naszych klientów. Omawiamy z Państwem każdy element naszego projektu, aby mieć pewność, że skończone wnętrze spełni Państwa oczekiwania i potrzeby. Lubimy śmiałe rozwiązania, dlatego w naszych aranżacjach chętnie wykorzystujemy designerskie meble. Wrocław, w którym działamy, jest dla nas miastem niewyczerpanych inspiracji. Kreatywność, innowacyjność i najwyższa jakość wykonania – to najważniejsze wartości, jakie towarzyszą nam podczas pracy. Chcemy zapewnić Państwu kompleksową pomoc w urządzaniu wnętrz, dlatego ciągle poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności. Nadzorujemy każdy etap wykonywanych prac, od momentu rozpoczęcia budowy lub remontu, do czasu dekorowania ukończonego pomieszczenia. Designerskie meble, choć zachwycające, budzą często opór i strach. “Czy to krzesło nie jest zbyt pretensjonalne?”, “Czy ta szafa będzie funkcjonalna?”. Jesteśmy po to, aby rozwiać Państwa obawy i zachęcić do eksperymentowania ze współczesną sztuką użytkową. Konstrukcje młodych projektantów zachwycają odważnymi kolorami i ciekawą fakturą. Ponadczasowe designerskie meble, które zyskały miano kultowych, będą stanowiły najlepszy dowód Państwa smaku i wyrafinowanego stylu. Jednocześnie każdy z tych przedmiotów wyróżnia się swoją funkcjonalnością oraz precyzją wykonania.

Design wizytówką Twojego wnętrza

Designerskie meble są doskonałym elementem wyposażenia nowoczesnego biura. Przyjmowanie gości i kontrahentów w niecodziennie urządzonym wnętrzu będzie świadczyło o Państwa odwadze oraz świeżości myślenia. Aranżując pomieszczenia biurowe, korzystamy z mebli najlepszych polskich i światowych projektantów. Mamy pewność, że są to produkty, które cechuje nie tylko niepowtarzalny kształt, ale przede wszystkim niezwykła jakość. Pieczołowicie dobrane materiały oraz starannie wykonane dodatki zachwycą miłośników elegancji i dobrego smaku. Designerskie meble postawione w salonie lub kuchni spowodują, że przestrzeń nabierze niepowtarzalnego charakteru, pozwalając Państwu przenosić się w niezwykły świat sztuki każdego dnia. Przygotowując nasze projekty, chcemy Państwu udowodnić, że designerskie meble nie są propozycją jedynie dla wybranych. Nawet proste, surowe wnętrze może zyskać wyjątkowy klimat, dzięki oryginalnej sofie lub lampie. Wiemy, jak mieszać tworzywa, kolory i faktury, dlatego jesteśmy pewni, że uda nam się stworzyć przestrzeń, o jakiej zawsze Państwo marzyli.

Kontakt

artecubo@artecubo.pl
róg ulic Kościuszki i Stawowej

Iwona Toka | 602 471 161

ARTECUBO Iwona Toka , 50-018 Wrocław , ul.Stawowa 1/1 , NIP 897 130 19 26

Kontakt

Facebook