Meble dla dzieci - Wrocław | Artecubo.pl
Meble dla dzieci

Meble dla dzieci

Idealne meble dziecięce powinny spełniać jednocześnie oczekiwania rodziców i maluchów. Z jednej strony muszą być funkcjonalne i bezpieczne, z drugiej strony – kolorowe i estetyczne, aby maluch chętnie przebywał w swoim pokoju. Nasze projekty przygotowujemy, kierując się rodzicielską rozwagą i dziecięcym szaleństwem. Chcemy, aby tworzone przez nas wnętrza towarzyszyły Państwa pociechom jak najdłużej, dlatego szukamy uniwersalnych rozwiązań i wykorzystujemy meble dziecięce wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu maluch zyskuje przestrzeń, w której może się swobodnie bawić, wypoczywać i uczyć.

Bajkowy świat kolorów

Projektując pokój dla dziecka chcemy, aby wnętrze było przyjazne, kolorowe i dawało maluchowi poczucie bezpieczeństwa. W tym celu wykorzystujemy pastelowe kolory, przyjazne faktury oraz miłe w dotyku materiały. Aranżując wnętrze dla malucha, kierujemy się jego wiekiem, temperamentem i upodobaniami, jednak o kilku rzeczach nie możemy zapomnieć. Jakie meble dziecięce muszą się znaleźć w pokoju każdego szkraba?

  • Łóżko – powinno być wygodne, ale nie za miękkie. Źle dobrany materac lub sofa mogą wpływać na nieprawidłowy rozwój kręgosłupa oraz dyskomfort dziecka podczas snu. Najlepiej, jeśli elementy łóżka są zaokrąglone, aby odpoczywający maluch był spokojny i bezpieczny. Ciepłe kolory oraz miękkie, atestowane tworzywa gwarantują, że meble dziecięce będą odpowiednio spełniały swoją funkcję.
  • Biurko – to przestrzeń do odrabiania lekcji i jednocześnie miejsce, w którym dziecko korzysta z komputera, dlatego maluch spędza przy nim dużo czasu. Należy zadbać przede wszystkim o dostosowanie wysokości krzesła do biurka: musi ono idealnie pasować do wzrostu dziecka, tak, aby mogło położyć wygodnie ręce, nie unosząc ich. Zachowanie prawidłowej postawy podczas pracy przy biurku wyeliminuje ewentualne wady postawy i bóle kręgosłupa.
  • Szafa – dla malucha jest to miejsce, w którym może się chować w trakcie zabawy oraz pomieścić w nim wszystkie swoje skarby. Dla rodziców szafa stanowi najbardziej funkcjonalny mebel dziecięcy. Musi być duża i pakowana, aby zmieściły się w niej wszystkie ubrania, buty i dodatki, a jednocześnie estetycznie wykonana, ponieważ stanowi często centralną część pokoju.

Meble dziecięce we Wrocławiu

Chociaż asortyment mebli dziecięcych jest olbrzymi, rodzice mają nierzadko problem, aby wybrać odpowiedni zestaw. Z tego powodu, warto powierzyć aranżację pokoju malucha profesjonalistom. Uwzględniając Państwa potrzeby i oczekiwania, przygotujemy projekt wnętrza, w którym Państwa pociecha będzie całkowicie bezpieczna. Każdy rodzic wie, że wyobraźnia maluchów nie zna granic, dlatego pokój małego odkrywcy powinien być przemyślany w najdrobniejszych detalach. Do naszych aranżacji wybieramy jedynie solidne i nowoczesne meble dziecięce. Wrocław, jest miastem, na terenie którego realizujemy nasze projekty, przekazując jego mieszkańcom naszą pasję, wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Wierzymy, że dzięki naszej pomocy każdy maluch zyska swój własny, niepowtarzalny świat, który pozostanie w jego wspomnieniach przez długi czas.

Kontakt

artecubo@artecubo.pl
róg ulic Kościuszki i Stawowej

Iwona Toka | 602 471 161

ARTECUBO Iwona Toka , 50-018 Wrocław , ul.Stawowa 1/1 , NIP 897 130 19 26

Kontakt

Facebook