Meble do salonu - Wrocław | Artecubo.pl
Meble do salonu

Meble do salonu

Salon stanowi wizytówkę każdego domu. To w nim przyjmujemy gości, spędzamy czas z najbliższymi, rozmawiamy i oglądamy wieczorami telewizję. To pierwsze pomieszczenie, do którego udajemy się, aby po powrocie z pracy usiąść i złapać oddech. W salonie toczy się duża część rodzinnego życia, nie tylko tego codziennego, ale i świątecznego. Odpowiednio dobrane meble do salonu pozwolą nam stworzyć niepowtarzalną atmosferę, spowodują, że będziemy w nim chętniej przebywać i częściej zapraszać znajomych. Właśnie dlatego aranżacja salonu nie powinna być kwestią przypadku. Dzięki naszej pomocy mogą Państwo stworzyć niezwykłe wnętrze, tętniące domowym ciepłem i spokojem.

Meble do salonu we Wrocławiu

Wybór mebli do salonu może być dużym wyzwaniem, ponieważ jest uzależniony od naszego trybu życia, ilości domowników oraz posiadanego metrażu. Każdy element wnętrza powinien być funkcjonalny, a jednocześnie reprezentacyjny. Z tego powodu w naszych projektach wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości meble do salonu. Wrocław, na  którego terenie działamy stanowi dla nas cenne źródło inspiracji i pomysłów. To jedno z niewielu miast w Polsce, w którym tak dobrze współgra ze sobą dawna tradycja i nowoczesność. Dokładnie taka sama zasada przyświeca nam w trakcie pracy. Nie boimy się odważnych połączeń, stale śledzimy trendy, ale cenimy również klasyczne formy i proste rozwiązania. Meble do salonu, które decydują o estetyce urządzanych przez nas wnętrz, pochodzą od producentów z Polski, Niemiec oraz Włoch. Stawiamy na ciekawy design oraz solidną jakość wykonania, dzięki czemu nasze wnętrza doskonale spełniają przypisaną im funkcję.

Znajdź swój styl

Meble do salonu powinny zapewnić ich użytkownikom komfort i wygodę. Duży stół, przy którym rodzina może zjeść świąteczny obiad, czasami zamienia się w miejsce do pracy lub odrabiania lekcji. Sofa, która z założenia jest przeznaczona do krótkiego odpoczynku, nagle staje się miejscem, w którym dzieci się wygłupiają, skaczą i śmieją. Kilka komód, na których stoją cenne przedmioty, a w ich wnętrzu kryją się liczne drobiazgi przypominające o radosnych chwilach spędzonych z najbliższymi. Meble do salonu spełniają szereg funkcji, dlatego muszą być zaprojektowane w taki sposób, aby łączyły w sobie elegancję i użyteczność. Bez względu na to, czy marzą Państwo o minimalistycznym salonie, pozbawionym zbędnych bibelotów i dodatków, czy może preferują bogato udekorowane wnętrza, znajdziemy sposób, aby Państwa pragnienia stały się realne. Korzystamy z mebli do salonu o prostej, surowej linii, ale lubimy też śmiałe konstrukcje znanych projektantów z całego świata. Wiemy, jak łączyć trendy aby przygotować salon odznaczający się wyrafinowanym smakiem i ponadprzeciętnym stylem. Realizując nasze projekty, omawiamy z Państwem każdy ich szczegóły, aby wspólnie znaleźć idealne rozwiązania. Będziemy Państwu towarzyszyć na każdym etapie wykonywanych prac, polecimy sprawdzonych fachowców i zajmiemy się bezpiecznym transportem mebli. Wybierając nasze usługi, mogą Państwo zaoszczędzić czas, zniwelować stres związany z urządzaniem domu lub mieszkania, a przede wszystkim cieszyć się wnętrzem, a jakim zawsze Państwo marzyli.

Kontakt

artecubo@artecubo.pl
róg ulic Kościuszki i Stawowej
(71) 780 02 92

Iwona Toka | 602 471 161

ARTECUBO Iwona Toka , 50-018 Wrocław , ul.Stawowa 1/1 , NIP 897 130 19 26

Kontakt

Facebook