Meble Włoskie - Wrocław | Artecubo.pl
Meble włoskie Wrocław

Meble włoskie Wrocław

Połączenie luksusu i dobrego smaku – takie właśnie są meble włoskie. Wrocław, w którym realizujemy nasze projekty, ma niepowtarzaną okazję, aby poznać śródziemnomorski styl w najlepszym wydaniu. Meble włoskie – zaprojektowane przez znawców piękna, używane przez najznamienitsze osoby na świecie, teraz mogą stać się elementem wyposażenia Państwa wnętrza.

Meble włoskie – prosta forma, bogata treść

Meble produkowane we Włoszech odznaczają się oryginalnym designem oraz najwyższą jakością wykonania. Szeroki asortyment i bogate wzornictwo powodują, że meble włoskie można wykorzystać zarówno w aranżacji sypialni, salonu, kuchni, jak i biura. Projektując wnętrza, kierujemy się Państwa komfortem przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności zastosowanych rozwiązań. Bez trudu łączymy najnowsze trendy i ponadczasową klasykę. Wszystko po to, aby mogli Państwo cieszyć się wymarzoną przestrzenią. Meble włoskie stanowią ważną część naszych aranżacji. Dedykowane osobom, które nie lubią nudnych wnętrz, sprawiają że pokój nabiera subtelnej elegancji i niepowtarzalnego charakteru. Do naszych projektów wybieramy meble najlepszych włoskich producentów, takich jak:

  • Doimo – jedna z najbardziej rozpoznawalnych włoskich firm meblowych, oferująca kompleksowe rozwiązania dla domu i biura. Produkty Doimo to połączenie najnowszych technologii oraz najlepszych materiałów, co gwarantuje ich solidność i  funkcjonalność. Różnorodność barw i form spełni oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych znawców sztuki użytkowej.
  • Presotto – meble włoskie marki Presotto są dowodem na to, że siłą elegancji jest prostota. Surowa linia i dbałość o najdrobniejsze detale powodują, że produkty Presotto stanowią idealną podstawę oryginalnych wnętrz. Oszczędne w formie stoły i krzesła, czy minimalistyczne łóżka i szafy wyróżnia najwyższa jakość wykonania oraz ponadczasowy design. Firma Presotto łączy tradycję i nowoczesność, co owocuje projektami dla miłośników luksusu i dobrego stylu.
  • Midj – kto chociaż raz zobaczy meble włoskie firmy Midji, nie pomyli ich z żadnymi innymi. Unikatowe wzornictwo, które sprawdzi się doskonale w klasycznych wnętrzach. Do najpopularniejszych projektów marki Midji należą krzesła, fotele, pufy i niewielkie stoliki, co sprawia, że można je wykorzystać zarówno w domu, jak i w biurze. Każdy produkt wyróżnia się niepowtarzalną estetyką, stając się tym samym centralnym elementem każdej aranżacji.

Kompleksowe rozwiązania dla Twojego domu oraz biura

Artecubo to firma tworzona z pasją i zaangażowaniem. Stawiamy na nieprzeciętny styl oraz wyjątkową trwałość naszych projektów. Z tego powodu w aranżacjach wykorzystujemy najlepsze meble włoskie. Wrocław, na terenie którego działamy, jest źródłem naszych inspiracji, a energia miasta – bodźcem do kreatywnego działania. Oferujemy Państwu kompleksową aranżację wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Kierując się wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, sprawimy, że Państwa dom będzie nie tylko piękny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji projektu: od momentu rozpoczęcia budowy do czasu wieszania zasłon. Polecimy sprawdzonych wykonawców oraz zajmiemy się bezpiecznym transportem mebli. Chcemy, aby urządzanie wnętrz przestało się kojarzyć z niepotrzebnym stresem, a stało się prawdziwą przyjemnością.

Kontakt

artecubo@artecubo.pl
róg ulic Kościuszki i Stawowej

Iwona Toka | 602 471 161

ARTECUBO Iwona Toka , 50-018 Wrocław , ul.Stawowa 1/1 , NIP 897 130 19 26

Kontakt

Facebook