Projektowanie wnętrz - Artecubo
Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz

Jak zamienić wąską, ciemną kuchnię w przestronne pomieszczenie pełne światła? Co zrobić, gdy salon jest tak mały, że ledwo mieści się w nim stół i cztery krzesła? Jak zaaranżować pokój,  w którym zamieszka rodzeństwo w różnym wieku? Rozwiązujemy te i setki innych dylematów. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Wrocław, jako główny obszar naszej działalności jest miejscem, które nas nieustannie inspiruje i motywuje do dalszej pracy. Mamy wieloletnie doświadczenie, ale w dalszym ciągu podążamy za najnowszymi trendami, aby proponować Państwu najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania.

Twoje marzenia staną się rzeczywistością

Projektowanie wnętrz jest dla nas sztuką, dlatego cały czas dążymy do doskonałości. Chcemy, aby stworzona przez nas kuchnia była funkcjonalna, a gotowanie w niej stało się przyjemnością. Aby urządzony przez nas salon stał się miejscem rodzinnych spotkań i wspólnie spędzonych wieczorów. Aby pokój dziecięcy inspirował Państwa pociechy do rozwoju, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa i domowego ciepła. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz wszelkiego rodzaju – począwszy od pojedynczych pokoi, poprzez całościowe projekty mieszkań i apartamentów, na pomieszczeniach biurowych skończywszy. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie zagospodarowania przestrzeni, wykonania wizualizacji projektu, a następnie jego realizacji. Jesteśmy do państwa dyspozycji na każdym etapie wykonywanych prac: od momentu rozpoczęcia budowy lub remontu do czasu wybierania dodatków. Polecimy zaufane ekipy rzetelnych wykonawców oraz dopilnujemy, aby zaplanowane pracy przebiegały zgodnie z ustalonym harmonogramem. Przez cały czas pozostajemy z Państwem w kontakcie, ponieważ chcemy, aby ukończone wnętrze całkowicie spełniało Państwa oczekiwania.

Projektowanie wnętrz we Wrocławiu

Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym zadaniem bywa samodzielne projektowanie wnętrz. Rozmieszczenie mebli, dobranie kolorystyki oraz materiałów w taki sposób, aby mieszkanie lub dom stało się komfortowe i przytulne wymaga wielu godzin rozmyślań, przestawiania, układania i planowania. Chcemy, aby dzięki nam mogli Państwo zapomnieć o stresie i zaczęli czerpać radość, widząc, jak projekt, o którym zawsze Państwo marzyli, staje się rzeczywistością. Projektowanie wnętrz jest dla nas okazją do poznania Państwa upodobań i sposobu życia. Doskonale poruszamy się w dostępnych na rynku tworzywach, stale śledzimy zmieniające się mody, ale nie zapominamy, jak ważna jest ponadczasowa klasyka. Nasza wiedza owocuje projektami idealnie dopasowanymi do Państwa potrzeb.

Projekt – od tego wszystko się zaczyna

W naszej pracy kierujemy się bogatym doświadczeniem, ale przede wszystkim chęcią stworzenia dla Państwa wnętrz, a jakich zawsze marzyli. Projektowanie wnętrz rozpoczynamy od spotkania, na którym omawiamy Państwa potrzeby i zapoznajemy się z układem domu, mieszkania lub biura. Następnie przygotowujemy wizualizację, aby mogli Państwo zobaczyć nasze pomysły. Z reguły jest to kilka wersji, które mogą Państwo ze sobą porównać lub wybrać rozwiązania z każdej z nich. Zaproponujemy nie tylko kolor ścian i układ mebli, ale też oświetlenie i dodatki. Na zakończenie pozostaje już tylko wdrożyć projekt w życie. Jeśli tylko będą Państwo chcieli, możemy zająć się realizacją wszystkich prac, aby mogli Państwo wejść do ukończonego, w pełni wyposażonego wnętrza.

Kontakt

artecubo@artecubo.pl
róg ulic Kościuszki i Stawowej

Iwona Toka | 602 471 161

ARTECUBO Iwona Toka , 50-018 Wrocław , ul.Stawowa 1/1 , NIP 897 130 19 26

Kontakt

Facebook